23

چشم انداز ( vision ):

صنایع لاستیکی پارسا تلاش خود را معطوف به تأمین و حفظ رضایت کلیۀ ذینفعان (مشتریان، کارکنان، دولت و جامعه) نموده است. بر این اساس رمز موفقیت خود را در گرو حفظ کارکنان با انگیزه، تولید محصول با کیفیت مطلوب، جذب مشتریان جدید و حفظ مشتریان دائمی خود می داند.

اینگونه است که افزایش تنوع محصولات و حجم تولیدات خود را به عنوان یکی از مهمترین اهداف خود دانسته و توزیع گسترده تر محصولات خود را در سطح کشور در دستور کار قرار داده است.

 تلاش سازمان در حفظ مشتریان و کیفیت از طریق به روز کردن تجهیزات تولیدی و تولید محصولات قابل رقابت در سطح ملی است.

 مأموريت ( mission ) :

 صنایع لاستیکی پارسا تولید کننده قطعات لاستیکی و لاستیک – فلز برای صنایع مختلف از جمله صنایع خودرو سازی است. همینطور روکش غلتک های لاستیکی را به عنوان بخش مهمی از تولیدات خود در نظر گرفته است. روکش غلتک های مورد استفاده در صنایعی نظیر چاپ و بسته بندی، صنایع غذایی، دارویی و … کاربرد دارد.

این شرکت با وجود حجم محدود فعالیتهای خود توانسته است با توجه به کیفیت مطلوب محصولات تولیدی مشتریان خود را همواره راضی نگهدارد و اکنون نیز با گذشت بیش از 15 سال از فعالیت خود (بصورت مستقل) خود را بیش از پیش مسئول و متعهد به تأمین خواسته های کیفی مشتریان می داند.

در عین حال پرسنل شاغل در این سازمان را به عنوان جزء لا ینفکی از مجموعه که مهمترین مهم را در موفقیت آن بر عهده دارند، دانسته وتأمین نیازمندیهای اولیه آنها را از وظایف خود می داند.